Master Scuba Diver Trainer

OLYMPUS DIGITAL CAMERABaşarılı bir şekilde OWSI programını tamamlamış PADI üyelerine açık olan bu programda adaylar minimum 5 PADI Speciality’si üzerine özel bir eğitim alırlar.

Faaliyet gösterdikleri bölgede popüler olan uzmanlaşmalarla daha geniş pazarlara ulaşılabilirlik ve PADI profesyonelliğinde tam yapılaşma bu seviye ile sağlanır. Uzmanlaşmış oldukları alanlara paralel grup yapılaşmaları kurup salt bu uzmanlıklara yönelik programlar, yurt içi ve yurt dışı turları düzenleyebilirler.

OWSI seviyesinden MSDT seviyesine yükselmek için adayın PADI organizasyonunda belli bir deneyim kazanması lazımdır. Bu deneyim ispatı herhangi bir seviyede 25 PADI dalış sertifikası verme ön şartı ile yerine getirilir. PADI Course Director tarafından düzenlenen MSDT Prep. Programı sonrası eğitmen ilk sertifikalarını PADI speciality programlarını düzenleyerek verebilir ve MSDT seviyesini çok kısa bir periyotta kazanabilir.

Aşağıda yazılı Speciality’lerden herhangi bir 5’li paket size bu seviyeyi kazandıracaktır; Arama Çıkartma Dalışı, Bilimsel İnceleme Dalışı, Derin Dalış, Gece Dalışı, Malzeme Uzmanlığı, Kuru Elbise Dalışı, Nitrox Dalışı, Sualtı Navigasyon Dalışı.